Pisanie Prac Licencjackich oraz Magister
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Nie polecam!

4 posters

Go down

Nie polecam! Empty Nie polecam!

Pisanie by wroclaw Sro Mar 25, 2020 12:06 pm

Nie polecam redaktora nr 4 z firmy pisanieprac.club! Pisał mi pracę zaliczeniową na studia z laborków, zwykłe sprawozdanie na podstawie przeprowadzonych przeze mnie badań i zrobił to na poziomie 10latka. W ogóle nie znał się na temacie, opisał tylko co widzi w tabelkach, ale za to w taki sposób w jaki autor "Nad Niemnem" opisywał listki na drzewie, typowe lanie wody, a w takich sprawach liczą się konkrety. Pisanieprac.club zapewniało mnie, że mają redaktora, który zna się na tych rzeczach, szkoda tylko, że mi go nie przyznali Sad Prosiłam ich o generalną poprawę tego, ale twardo trzymają się opinii, że z ich strony wszystko zostało wykonane według wytycznych. Ciekawe czyich, bo z pewnością nie tych, które ja im wysłałam. Jestem załamana, bo termin zbliża się nieubłaganie, a ja jestem bez pracy... Może kogoś polecicie? Tylko błagam, nie pisanie prac club opinie na necie mają dobre, a ja wcale zadowolona z nich nie jestem...

wroclaw

Liczba postów : 1
Join date : 25/03/2020

Powrót do góry Go down

Nie polecam! Empty Re: Nie polecam!

Pisanie by fdsa Czw Mar 26, 2020 1:15 pm

Już pisałem pod jednym postem, ale tutaj też powtórzę. pisanieprac.club tworzą chyba dzieci z podstawówki, bo na takim poziomie są ich prace. Kontakt trudny, nie odbierają telefonów, a jak już odbiorą to oni do ciebie mają pretensje, że jakim prawem dzwonisz w ogóle i im dupy zawracasz. Obiecują wiele, a nie dotrzymują nawet 1% danych słów. Żałuję, że nie podpisałem z nimi umowy. Uważajcie więc na współpracę z pisanieprac.club

fdsa

Liczba postów : 2
Join date : 26/03/2020

Powrót do góry Go down

Nie polecam! Empty Re: Nie polecam!

Pisanie by socialmedia Czw Kwi 02, 2020 6:24 pm

tworzą prace na poziomie podstawówki, bo tylko taką szkołę skończyli jak widać tongue

socialmedia

Liczba postów : 1
Join date : 02/04/2020

Powrót do góry Go down

Nie polecam! Empty Re: Nie polecam!

Pisanie by florcia Pon Kwi 06, 2020 9:00 pm

fdsa napisał:Już pisałem pod jednym postem, ale tutaj też powtórzę. pisanieprac.club tworzą chyba dzieci z podstawówki, bo na takim poziomie są ich prace. Kontakt trudny, nie odbierają telefonów, a jak już odbiorą to oni do ciebie mają pretensje, że jakim prawem dzwonisz w ogóle i im dupy zawracasz. Obiecują wiele, a nie dotrzymują nawet 1% danych słów. Żałuję, że nie podpisałem z nimi umowy. Uważajcie więc na współpracę z pisanieprac.club
z ust mi to wyjąłeś... wzbogacają się na krzywdzie innych Evil or Very Mad oby karma ich dopadła

florcia

Liczba postów : 1
Join date : 06/04/2020

Powrót do góry Go down

Nie polecam! Empty Re: Nie polecam!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach