Pisanie Prac Licencjackich oraz Magister
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

pisanieprac.pl

3 posters

Go down

pisanieprac.pl Empty pisanieprac.pl

Pisanie by endrju Sro Mar 25, 2020 12:20 pm

Hej! Szukam osób, które tak jak ja nie są zadowolone ze współpracy z pisanieprac.pl opinie może i mają niezłe, ale nie wiem czy wiecie - oni sami sobie je piszą, fora są ustawiane, przez co nie ma rzetelnych informacji na ich temat, wszystkie niepochlebne opinie usuwają. Mam nadzieję, że nie zrobią tego z tym postem. W skrócie moja historia: wraz z dwójką przyjaciół zamówiliśmy u nich napisanie trzech prac inżynierskich, bo dogadaliśmy się, że im więcej osób będzie, tym taniej nas to wyniesie. Wcale tak tanio nie było, ale mniejsza o to. Na trzy zamówione prace dostaliśmy tylko jedną! I jakie jest tłumaczenie z ich strony? Że jeden adres mailowy traktują jako jedno zlecenie i jedną pracę. Pomijam fakt, że ta jedna praca wymaga mocnego przeredagowania i naniesienia całego kompletu poprawek, a do tego musimy szukać innej osoby, bo firma pisanie prac pl nie podejmie się korekty za darmo, mimo że to oni zawinili. Jesteśmy załamani i nie wiemy co robić, pan Tomasz nie raczy nawet odebrać telefonu, chcieliśmy się dogadać, nawet dopłacić, by napisali nam końcowo te dwie prace jeszcze, ale nie odpisują na maile ani na nic. Reklamacja, którą polecili nam napisać na ich maila też pozostaje bez odpowiedzi. Czasu do obrony coraz mniej, a prace są nam potrzebne na już Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Uwaga na tę firmę - pisanieprac.pl! Liczy się dla nich czysty zysk bez względu na to, jak podchodzą do zlecenia Sad

endrju

Liczba postów : 1
Join date : 25/03/2020

Powrót do góry Go down

pisanieprac.pl Empty Re: pisanieprac.pl

Pisanie by proteina Czw Mar 26, 2020 12:52 pm

Szarpanie się z pisanieprac.pl nie ma sensu. Kasy Wam nie oddadzą, a pracę przecież wysłali. Jak się uprzecie, to wyślą Wam jakieś wypociny, albo pracę ściągniętą z neta i dla nich rachunek będzie się zgadzał... To trochę jak kopanie się z koniem. W świetle prawa pisanieprac pl może i popełnia oszustwo, ale zamawianie prac też legalne nie jest...Mnie też wydymali i co? Dostałam od nich pracę nie na temat, napisaną jak przez dziecko, korekt nie przewidują... No chyba, że za odpowiednią cenę. Ale skąd mam mieć pewność, że tym razem zrobią to rzetelnie? No nie mam...

proteina

Liczba postów : 1
Join date : 26/03/2020

Powrót do góry Go down

pisanieprac.pl Empty Re: pisanieprac.pl

Pisanie by hooligan Wto Mar 31, 2020 1:54 pm

tutaj też jeszcze raz to powtórzę, też przestrzegam przed pisanieprac.pl! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad tak mi spierd***li pracę, że się do niczego nie nadawała! Jeszcze promotor się tak na mnie wściekł, że nie ułatwi mi teraz obrony!

hooligan

Liczba postów : 2
Join date : 31/03/2020

Powrót do góry Go down

pisanieprac.pl Empty Re: pisanieprac.pl

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach